Tvorba kariérních webových stránek a digitální náborové strategie

Připravíme pro Vás moderní kariérní web na klíč a pomůžeme oslovit kvalifikované uchazeče o práci.
Kontaktujte nás

Nabízené řešení

Příprava celkové kariérní strategie

Na základě Vašich specifických požadavků a potřeb Vám připravíme celkovou strategii pro efektivní vyhledání a nábor nových zaměstnanců v digitálním světě.

Tvorba kariérních webových stránek na klíč

Vytvoříme Vám profesionální kariérní webové stránky, díky kterým nalákáte kvalifikované uchazeče o práci a optimalizujete finanční i časové náklady na Vaše náborové kampaně.

Vytvoření obsahu kariérního webu a propojení webu se sociálními sítěmi

Dokážeme pro Vás vytvořit ideální obsah kariérního webu včetně propagačních textů, fotografií a videí. Pomůžeme Vám optimalizovat profily na sociálních sítích a propojit je s kariérním webem.

Technická podpora pro fungování webu

Umíme Vám poskytnout službu správy kariérního webu na míru Vašim potřebám a požadavkům. Pokud si web nebudete chtít spravovat sami, zajistíme jeho zabezpečení, pravidelné zálohování, stabilitu i správu obsahu.

Kompletní průběžné marketingové řešení digitálního náboru

Dokážeme Vám průběžně poskytovat celkové marketingové řešení online náborové kampaně včetně propagace konkrétních volných míst ve Vaší společnosti a zacílení kampaně na vhodné kandidáty.

Průběžná tvorba obsahu na web i sociální sítě

Zajistíme pro Vás průběžnou tvorbu nového obsahu na web i sociální sítě (např. fotografie a videa z firemních akcí, příběhy nových zaměstnanců apod.).

Výhody spolupráce s námi

R

Náborovou strategii a kariérní stránky budete mít zcela pod svou kontrolou.

R

Nemusíte platit agentuře provizi za každého přijatého uchazeče.

R

Díky našim službám ušetříte energii i čas vynakládané na vyhledávání kandidátů a tvorbu kariérního obsahu.

R

Ušetříte na drahé a neefektivní inzerci díky vhodnému zacílení online marketingových kampaní.

R

Zefektivníte nábor díky přesnému zacílení na kvalifikované uchazeče.

R

Zajistíte si stabilní zájem kvalifikovaných uchazečů o práci, ze kterých si budete moct vybírat.

Proč LeadIT?

  • Na rozdíl od většiny digitálních agentur či vývojářských studií se specializujeme na kariérní weby a marketing náboru.
  • Máme zkušenosti s přímým vyhledáváním uchazečů o práci, rozumíme tedy celému procesu náboru i tomu, jak kandidáty vyhledat a zaujmout.
  • Orientujeme se na výsledek. Vše podřídíme tomu, abyste peníze na nábor vynaložili efektivně a oslovili co největší množství skutečně relevantních uchazečů.
  • Dokážeme najít pro každou společnost unikátní řešení na míru, které dokáže zužitkovat ty stránky Vašeho podnikání, díky kterým budete pro uchazeče na prvním místě.
  • S tvorbou strategií náboru máme zkušenosti a dokážeme pracovat efektivně. Za naše služby si proto můžeme dovolit účtovat příznivější ceny než většina digitálních agentur nebo vývojářských studií.
  • V případě zájmu dokážeme poskytnout celkové řešení. Pokud bude potřeba, zajistíme pro Vás od našich dodavatelů veškeré související služby (např. tvorba propagačních videí a fotografií, právní revize HR dokumentace apod.)
  • S vytvořením webu to u nás nekončí. Rádi spolupracujeme dlouhodobě a partnerům pomáháme s propagací volných pozic průběžně. 
  • Budeme Vás průběžně informovat. S každým klientem jsme v neustálém kontaktu a průběžně Vás informujeme o výsledcích naší práce. Máte tak kontrolu, že Vaše finance budou vynaloženy efektivně.

 

Jak to funguje?

1

Schůzka

V případě Vašeho zájmu se zastavíme u Vás v kanceláři, abychom si udělali obrázek, jaké řešení by pro Vaši společnost bylo to nejlepší a na čem řešení náboru stavět.

2

Prezentace strategie

Na základě schůzky připravíme naši stručnou představu náborového řešení a obsahu kariérního webu a návrh smlouvy s cenovou nabídkou. Až doposud je vše zcela zdarma, pokud se rozhodnete návrh našeho řešení nevyužít, vůbec nic nám neplatíte.

3

Začátek tvorby detailní strategie a webu

V případě, že se dohodneme na podmínkách spolupráce, začneme s přípravou detailní strategie pro digitální nábor a s tvorbou kariérních webových stránek.

4

Příprava obsahu

Spojíme se s Vaším HR oddělením, manažery jednotlivých oddělení nebo klíčovými zaměstnanci, abychom připravili správný obsah webu a sociálních sítí.

5

Tvorba obsahu od specialistů

Pokud to bude potřeba, zajistíme vytvoření propagačních materiálů a části náplně webu (např. fotografie pracoviště, videa se zaměstnanci apod.) od našich ověřených specialistů.

6

Dokončení a propagace

Hotový web Vám dle dohodnutých podmínek spolupráce buď rovnou předáme, nebo spustíme jeho provoz a zajistíme jeho další propagaci a oslovení vhodných kandidátů a průběžnou technickou podporu.

Co by mělo být součástí každého kariérního webu?

Každý kariérní web vytváříme na klíč tak, aby vynikla jedinečnost Vaší společnosti a největší lákadla, která kandidátům dokážete nabídnout. Jednotlivé části kariérního webu a jeho celková podoba se tak většinou u našich klientů značně liší. Mezi ty nejzákladnější součásti webu by však téměř vždy mělo patřit:

1) Příběhy zaměstnanců 

2) Fotografie nebo videa s ukázkou pracovního prostředí 

3) Fotky ze společných akcí a teambuildingů  

4) Seznam benefitů 

5) Přehledný výpis volných míst s vhodně formulovaným popisem a jednoduchým přihlašovacím formulářem

6) Propojení webu na sociální sítě 

7) Představení úspěchů Vaší společnosti a jejího podnikání

8) Odkazy na zmínky o společnosti v médiích

9) Shrnutí pracovních podmínek a běžného pracovního dne 

10) Samostatná sekce pro studenty a zájemce o stáže

12) Stručný popis procesu přijímacího řízení

 

Kontakty

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem nebo vyplněním formuláře a my se Vám do 24 hodin ozveme.

Zanechte nám zprávu

Společnost Leadit pomáhá spojovat uchazeče o práci s důvěryhodnými zaměstnavateli. Zaměřujeme se na obsazování všech druhů pracovních pozic a dokážeme tak najít vhodnou pracovní pozici pro studenty bez praxe i zkušené odborníky.

Provozovatelem těchto webových stránek je společnost Leadit Services s.r.o., IČ: 06805795, se sídlem Novodvorská 1005/150, Braník, 142 00 Praha 4.