Specializujeme se na vyhledávání kvalifikovaných zaměstnanců v IT

Naše společnost začínala při svém vzniku se zaměřením na obor IT. Rozumíme tak oborovému trhu práce lépe než konkurence.
Kontaktujte násPro uchazeče

Proč právě LeadIT?

N

Všechny druhy pracovních pozic v IT

Seženeme Vám vhodné pracovníky na všechny druhy pozic v IT. Dokážeme sehnat brigádníky na výpomoc s údržbou webových stránek i zkušené softwarové vývojáře.
N

Dobré ceny

Jsme levnější než většina personálních agentur. V případě nalezení vhodného uchazeče se poplatek podle obtížnosti pozice pohybuje v rozmezí 1,4-2,2 hrubé měsíční mzdy. Kontaktujte nás a nezávazně si promluvíme o tom, co Vaše společnost potřebuje.
N

Prověření uchazeči o práci

Každého uchazeče prověříme, jestli splňuje předpoklady pro Vaši pracovní pozici. Nebudete tak ztrácet čas s nevyhovujícími kandidáty.
N

Platíte jen za výsledky

Platíte pouze za přijaté uchazeče, nábor je zcela zdarma. Pokud od Vás uchazeč v v průběhu prvních tří měsíců odejde, tak Vám vrátíme část peněz zpět.
N

Kvalifikovaní zaměstnanci

Každého uchazeče prověříme, jestli splňuje předpoklady pro Vaši pracovní pozici. Nebudete tak ztrácet čas s nevyhovujícími kandidáty.
N

Specializace na IT

Specializujeme se na obor IT a máme tedy v tomto oboru přehled o nejnovějších trendech na trhu práce.
N

Průběžně Vás informujeme

Pracujeme rychle, efektivně a transparentně. O celém průběhu náboru Vás budeme průběžně informovat.

Na jaké pozice se specializujeme?

Obsazujeme jakékoliv pracovní pozice v oboru IT. Dokážeme najít mladé talentované absolventy IT oborů i zkušené projektové manažery.

Příklady obsazovaných pozic:

  • Administrátor UNIX Systémů
  • PHP Programátor
  • Java Software Developer
  • Digitální Designér
  • Správce Webových Stránek
  • Front-End Javascript Developer
  • Administrátor E-shopu
  • Business analytik, datový nalaytik
  • IT projektový manažer

Jak to funguje

1

Osobní schůzka

V případě Vašeho zájmu o spolupráci se sejdeme a společně probereme detaily Vámi poptávané pracovní pozice a dojednáme podmínky naší spolupráce.
2

Hledání zaměstnanců

Začneme s hledáním zaměstnanců a budeme Vás o průběhu náboru průběžně informovat.
3

Prověření uchazečů

Jakmile najdeme dostatek vhodných uchazečů, důkladně je prověříme, abychom se ujistili, že skutečně splňují Vaše představy.
4

Zaslání profilů uchazečů

Zašleme Vám profily finálně vybraných kandidátů, se kterými si v případě zájmu můžete dohodnout schůzku.
5

Ukončení náboru

Pokud všechno klapne a uchazeči splní Vaše představy, ukončíme nábor.
6

Zůstaneme v kontaktu

Po přijetí uchazeče s Vámi zůstaneme v kontaktu, abychom se ujistili, že spolupráce s Vaším novým zaměstnancem funguje.

Kolik Vás to bude stát?

Celý proces náboru včetně vyhledávání uchazečů a provádění pohovorů je zcela zdarma. Platíte nám pouze v případě, že se námi nalezeného uchazeče rozhodnete přijmout. Pokud se Vám navržení uchazeči nebudou líbit a rozhodnete se nábor ukončit, nebudeme Vám účtovat vůbec nic.

Výše poplatku se pohybuje podle nabízené mzdy a typu pracovního poměru uchazeče v rozmezí 1,4 – 2,2 hrubé měsíční mzdy a je tedy individuálně určovaná pro každou pracovní pozici.

Pro případ, že od Vás uchazeč v průběhu prvních tří měsíců odejde, Vám vrátíme část peněz zpět (70% pokud odejde v průběhu 1. měsíce, 45% pokud v průběhu 2. měsíce a 25% pokud v průběhu 3. měsíce).

Při spolupráci s námi tak nic neriskujete a platíte skutečně jen za reálné výsledky.

Jak se dozvím konkrétní cenu pro můj nábor?

Pokud Vás naše služba zaujala a chcete znát konkrétní cenovou nabídku, můžete se na nás obrátit pomocí kontaktních údajů uvedených v závěrečné sekci. Rádi si s Vámi dohodneme schůzku, kde Vám budeme na základě Vašich informací o poptávané pozici schopní sdělit konkrétní cenovou kalkulaci.

Pokud byste chtěli znát cenovou kalkulaci ještě před sjednáním osobní schůzky, stačí jen zaslat informace o pracovní pozici, kterou chcete obsadit (např. požadované dovednosti uchazeče, přibližný odhad mzdy), a my Vám zašleme předběžnou cenovou nabídku.

Některé z našich úspěšných spoluprací:

Kontakty

Pokud chcete najít zaměstnance v IT, kontaktujte nás, a my se Vám do 24 hodin ozveme.
+420 723 268 065
kontakt@leadit.cz

Zanechte nám zprávu

Společnost Leadit pomáhá spojovat uchazeče o práci s důvěryhodnými zaměstnavateli. Zaměřujeme se na obsazování všech druhů pracovních pozic a dokážeme tak najít vhodnou pracovní pozici pro studenty bez praxe i zkušené odborníky.

Provozovatelem těchto webových stránek je společnost Leadit Services s.r.o., IČ: 06805795, se sídlem Novodvorská 1005/150, Braník, 142 00 Praha 4.