Pomůžeme Vám rychle a efektivně najít kvalifikované zaměstnance

Najdeme Vám talentované absolventy i zkušené pracovníky na všechny druhy pracovních pozic.
Kontaktujte násPro uchazeče

Proč právě LeadIT?

N

Všechny druhy pracovních pozic

Seženeme Vám kvalifikované pracovníky na všechny druhy pozic. Dokážeme obsadit manuální pracovní místa v technických oborech i administrativní kancelářské pozice v sektoru služeb. Obsazujeme juniorní pozice i manažerské funkce.

N

Platíte jen za výsledky

Platíte pouze za přijaté uchazeče, nábor je zcela zdarma. Pokud od Vás uchazeč v v průběhu prvních tří měsíců odejde, tak Vám vrátíme část peněz zpět.

N

Prověření uchazeči o práci

Každého uchazeče prověříme, jestli splňuje předpoklady pro Vaši pracovní pozici. Nebudete tak ztrácet čas s nevyhovujícími kandidáty.
N

Dobré ceny

Jsme levnější než většina personálních agentur. V případě nalezení vhodného uchazeče se poplatek podle obtížnosti pozice pohybuje v rozmezí 1,4-2,2 hrubé měsíční mzdy. Kontaktujte nás a nezávazně si promluvíme o tom, co Vaše společnost potřebuje.

N

Pracujeme rychle a efektivně

Chápeme, že volná místa potřebujete obsadit co nejdříve. Náborovou kampaň jsme proto obvykle schopni zahájit v rámci jednoho až dvou dnů po podpisu smlouvy.

N

Můžete spolupráci kdykoli ukončit

Pokud se rozhodnete z jakéhokoli důvodu nábor na volná místa ukončit, stačí, když nám dáte vědět. Nebudeme Vám účtovat žádné poplatky. 

N

Průběžně Vás informujeme

Pracujeme rychle, efektivně a transparentně. O celém průběhu náboru Vás budeme průběžně informovat.

Na jaké pozice se specializujeme?

Dokážeme obsadit jakékoliv pracovní pozice dle Vašich aktuálních potřeb. Umíme najít mladé talentované absolventy i zkušené vedoucí pracovních týmů.

Příklady obsazovaných pozic:

  • Pozice v IT (administrátoři webů, technická podpora, analytici, designéři, programátoři apod.)
  • Elektrotechnika a telekomunikace (veškeré dělnické i odborné pozice ve výrobě a vývoji, instalačních procesech a uživatelské podpoře a opravách)
  • Velkoobchod a maloobchod (veškeré obchodní pozice, logistika a přeprava zboží, marketing prodeje, manuální i administrativní činnosti spojené s provozem velkoobchodních i maloobchodních provozoven a podniků)

Jak to funguje

1

Osobní schůzka

V případě Vašeho zájmu o spolupráci se sejdeme a společně probereme detaily Vámi poptávané pracovní pozice a dojednáme podmínky naší spolupráce.
2

Hledání zaměstnanců

Začneme s hledáním zaměstnanců a budeme Vás o průběhu náboru průběžně informovat.
3

Prověření uchazečů

Jakmile najdeme dostatek vhodných uchazečů, důkladně je prověříme, abychom se ujistili, že skutečně splňují Vaše představy.

4

Zaslání profilů uchazečů

Zašleme Vám profily finálně vybraných kandidátů, se kterými si v případě zájmu můžete dohodnout schůzku.
5

Ukončení náboru

Pokud všechno klapne a uchazeči splní Vaše představy, ukončíme nábor.
6

Zůstaneme v kontaktu

Po přijetí uchazeče s Vámi zůstaneme v kontaktu, abychom se ujistili, že spolupráce s Vaším novým zaměstnancem funguje.

Kolik Vás to bude stát?

Celý proces náboru včetně vyhledávání uchazečů a provádění pohovorů je zcela zdarma. Platíte nám pouze v případě, že se námi nalezeného uchazeče rozhodnete přijmout. Pokud se Vám navržení uchazeči nebudou líbit a rozhodnete se nábor ukončit, nebudeme Vám účtovat vůbec nic.

Výše poplatku se pohybuje podle nabízené mzdy a typu pracovního poměru uchazeče v rozmezí 1,4 – 2,2 hrubé měsíční mzdy a je tedy individuálně určovaná pro každou pracovní pozici.

Pro případ, že od Vás uchazeč v průběhu prvních tří měsíců odejde, Vám vrátíme část peněz zpět (70% pokud odejde v průběhu 1. měsíce, 45% pokud v průběhu 2. měsíce a 25% pokud v průběhu 3. měsíce).

Při spolupráci s námi tak nic neriskujete a platíte skutečně jen za reálné výsledky.

 

Jak se dozvím konkrétní cenu pro můj nábor?

Pokud Vás naše služba zaujala a chcete znát konkrétní cenovou nabídku, můžete se na nás obrátit pomocí kontaktních údajů uvedených v závěrečné sekci. Rádi si s Vámi dohodneme schůzku, kde Vám budeme na základě Vašich informací o poptávané pozici schopní sdělit konkrétní cenovou kalkulaci.

Pokud byste chtěli znát cenovou kalkulaci ještě před sjednáním osobní schůzky, stačí jen zaslat informace o pracovní pozici, kterou chcete obsadit (např. požadované dovednosti uchazeče, přibližný odhad mzdy), a my Vám zašleme předběžnou cenovou nabídku.

Některé z našich úspěšných spoluprací:

Kontakty

Pokud chcete najít zaměstnance na Vaše volná místa, kontaktujte nás, a my se Vám do 24 hodin ozveme.

+420 723 268 065

kontakt@leadit.cz

Zanechte nám zprávu

Společnost Leadit pomáhá spojovat uchazeče o práci s důvěryhodnými zaměstnavateli. Zaměřujeme se na obsazování všech druhů pracovních pozic a dokážeme tak najít vhodnou pracovní pozici pro studenty bez praxe i zkušené odborníky.

Provozovatelem těchto webových stránek je společnost Leadit Services s.r.o., IČ: 06805795, se sídlem Novodvorská 1005/150, Braník, 142 00 Praha 4.